У суботу, 25.09.2021. године од 10.30 до 13.30 часова на спортсом терену Београда на води одржан је Сајам спорта Савског венца. Општина Савски венац организатор је ове спортске активности и позвала је ученике, родитеље и наствнике са своје општине да присуствују овој спортској манифестацији.

Ученици и родитељи имали су прилику да се на излагачким пунктовима спортова обавесте које спортове ће деца моћи да похађају у оквиру бесплатног програма током ове школске године.

Ученици наше школе, узраста од првог до четвртог разреда уживали су у фудбалу, кошарци, плесу, рвању, ... Кратка обука прве помоћи је била многима веома интересантна. Научили су основне кораке различитих плесова. Имали су прилику да упознају давно заборављене дечје игре, као што је бацање потковица. Љубитељи шаха су у предивном амбијенту,  одиграли неколико партија и тако одмерили своје знање са знањем противника или су научили неки нов шаховски потез.

Мале балерине су својим плесом затвориле ову манифестацију.

Ученици и родитељи уживали су дивно организовано дану. На крају, сви су уз плес, обележили завршетак дружења.

Библиотекар школе, Радмила Ковачевић, испратила је ову спортску манифестацију.