1   - следећа страна 

Други разред у посети музејима

У току септембра организована је амбијентална настава за ученике 2. разреда.

Ученици су имали прилику да посете Етнографски музеј, музеј Вука и Доситеја и Саборну цркву.



Отворена врата - 14. и 15. новембар

Послеподневни пријем родитеља код наставника предметне наставе биће оджан  14. и 15. новембра, у наведеним терминима:

 

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА НАСТАВНИКЕ ПРЕДМЕТНЕ НАСТАВЕ
ПОСЛЕ ПОДНЕ

 

среда

четвртак

Име и презиме наставника

Наставни предмет

Време

Место одржавања

Време

Место одржавања

Јелена Палалић

наставник српског језика

 

 

1700 - 1800

кабинет за српски језик

Драгана Бобић

наставник српског језика

 

 

1600-1700

кабинет за српски језик

Милица Николић

наставник српског језика

1600-1700

кабинет за географију

 

 

Ана Ђурић

наставник енглеског језика

 

 

1600-1700

кабинет за математику II

Марина Здравковић-Боцић

наставник енглеског језика

 

 

1600-1700

кабинет за енглески језик

Тања Гњидић

наставник француског језика

1600-1700

кабинет за француски

 

 

Надежда Џогаз

наставник француског језика

 

 

1600-1700

(децембар)

кабинет за француски језик

Зоран Томљеновић

наставник ликовне културе

1600-1700

(новембар, јануар, април)

зборница

 

 

Светлана Секуловић

наставник ликовне културе

1600-1700

(новембар, јануар, април)

зборница

 

 

 

Лепа Петковић

 

наставник музичке културе

1600-1700

кабинет за музичку културу

 

 

Мија Пајантић

 

наставник историје

 

1600-1700

зборница

 

 

Јаворка Јаковљевић

наставник географије

 

 

 

1700 -1800

кабинет за географију

Татјана Малиџа

наставник математике и информ. и рачунарства

1600-1700

кабинет за математику II

 

 

Радоје Бјелаковић

наставник математике

 

 

 

1600-1700

кабинет за математику I

Драгана Комарица

наставник математике и информатике и рачунарства

 

 

1600-1700

зборница

Дејана Гржетић

наставник биологије

 

кабинет за биологију

 1700 -1800

кабинет за биологију 

Јадранка Стојковић

наставник биологије

 

 

 

1600-1700
(децембар и април)

кабинет за биологију

Јелена Шипрага-Љевар

наставник хемије

1600-1700

(октобар, новембар, март и април)

кабинет за физику и хемију

 

 

Ана Босанац

наставник физике

1700 -1800

кабинет за физику и хемију

 

 

Александар Павловић

наставник ТИО

1600-1700

зборница

 

 

Нада Видаковић

наставник ТИО

1700 -1800

кабинет ТИО

 

 

Дарија Страњина

наставник ТИО

1600-1700

(новембар, јануар, април)

кабинет ТИО

 

 

Милош Мајсторовић

наставник информатике

1700 -1800

(јануар, април, мај)

зборница

 

 

Биљана Мандинић

наставник физичког васпитања

1600-1700

зборница

 

 

Мома Ћургуз

наставник физичког васпитања

1600-1700

кабинет наставника физичког васпитања

 

 

Лазар Ристић

наставник верске наставе

 

 

1600-1700

кабинет за веронауку

 

Отвореним вратима из оправданих разлога неће присуствовати наставнца математике, Татјана Малиџа. 

Напомена: за наставнике који имају немају пуно радно време у нашој школи, наведено је у којим  месецима ће присуствовати послеподневном пријему родитеља.


  • 51c2328c-3477-4882-8bab-dce9356f90a3.JPG


АТЛЕТИКА

У Атлетској дворани на Бањици, 9. октобра 2018. године, одржано је Општинско такмицење у атлетици. У категорији млађих разреда (1.- 4. разреда) ученици су могли да се такмиче у дисциплинама: скок у даљ из зоне, бацање вортекса и трчање на 60 метара.     

Уценици другог, трећег и четвртог разреда насе школе су учествовали на том такмичењу и постигли сјајне резултате.

Бацање вортекса

децаци:                                                       Девојчице: 

1. место  Филип Белусевиц    2/3            1. место    Маша Лазовић    2/2  

2. место  Урош Стојковић    2/2               2. место    Калина Илијевски    2/1

 

Скок у даљ из зоне

Дечаци:                                                           Девојцице: 

2. место  Угљеша Благојевић   3/3              1. место    Елена Бабић         3/2  

3. место  Лука Матијашевић      3/2             2. место    Марија Милићевић    2/1

 

Трчање на 60 метара

Дечаци:                                                            Девојцице: 

1. место  Жакнић Андреј             4/1             1. место    Наталија Јанковић    4/1  

2. место  Анђелковић Андрија     4/1             2. место    Софија Јанковић       4/1

 

Сви победници (прва  места) остварили су пласман на Градско такмичење, које ће бити одржано 18. октобра 2018. године. 

 

Честитамо свим насим ученицима на великом залагању и оствареним резултатима.

Поносни смо на све учеснике... Идемо на Градско такмичење и очекујемо нове победе.

 



Дан без аутомобила

У оквиру Европске недеље мобилности,Градска општина Савски венац организовала је у Улици Топчидерски венац манифестацију "Дан без аутомобила". Ученици трећег разреда наше школе,присуствовали су манифестацији уз активно учешће у бројним радионицама.


Посластичари

У оквиру народне традиције, ученици 3/3 су се опробали у занимању посластичара.


1   - следећа страна