1   - следећа страна

Додела признања за спортске резултате

Београдска асоцијација за школски спорт је уз помоћ и покровитељство Секретаријата за спорт и омладину, по утврђеној методологији бодовања, избодовала учешће и постигнуте резултате на спортским такмичењима у школској 2018/2019 години.

У петак, 6.12.2019.године, у свечаној сали Старог двора Скупштине града Београда обављена је свечана додела признања најуспепшнијим школама у Београду за постигнуте резултате на општинским и градским спортским такмичењима.

Свечаној додели признања ОШ „Војвода Радомир Путник“, као најуспешнијој школи на општини Савски венац, присуствовао  је наставник физичког васпитања, Мома Ћургуз, коме су том приликом уручене плакете.

Ч Е С Т И Т А М О!

Новогодишње активности

НОВОГОДИШЊИ БАЗАР  купопродајног карактера, биће одржан у уторак, 24.12.2109. године од 16 до 17,30 часова. Ученици од 1. до 8. припремаће производе које ће продавати.  На штандовима се могу продавати књиге, играчке и сл.

И ове године настављамо дугогодишњу традицију -организујемо хуманитарну акција "ЈЕДАН ПАКЕТИЋ- МНОГО ЉУБАВИ". Прикупљамо пакетиће за децу на болничком лечењу и за децу без родитељског старања. Направите пакетић за вршњаке којима ће ваша пажња улепшати празнике! Пакетић може да садржи играчке, школски прибор,књиге, новогодишњу честитку, гардеробу, слаткиш, сланиш...

Општинско такмичење из математике

7.12.2019

Приговоре доставити до среде 11.12.2019 до 12 часова.

Биће решени истог дана послеподне.

Потребно је попунити лист за приговоре и послати на оsradomirputnik@sbb.rs или sekretarputnik@sbb.rs

Прелименарни резултати општинског такмичења из математике одржаног 07.12.2019 год.

Програм општинског такмичења из математике

Отворена врата- 11. и 12. децембар

Послеподневни пријем родитеља код наставника предметне наставе биће одржан 11. и 12. децембра, према датом распореду.

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА НАСТАВНИКЕ ПРЕДМЕТНЕ НАСТАВЕ

Кабинет за француски језик

Зоран Томљеновић

наставник ликовне културе

Зборница (фебруар и април)

Светлана Секуловић

наставник ликовне културе

(новембар,јануар и април)

Лепа Петковић

наставник музичке културе

Кабинет за музичку културу

Мија Пајантић

наставник историје

Јаворка Јаковљевић

наставник географије

Кабинет за географију

Татјана Малиџа

наставник математике и информ. и рачунарства

Бојана Мишковић

наставник математике

Кабинет за математику

Драгана Комарица

наставник математике и информатике и рачунарства

Дејана Гржетић

наставник биологије

Кабинет за биологију

Јадранка Стојковић

наставник биологије

Кабинет за биологију (децембар и април)

Јелена Шипрага-Љевар

наставник хемије

Кабинет за физику (октобар, новембар, март и април)

Ана Босанац

наставник физике

Кабинет за физику

Александар Павловић

Нада Видаковић

Дарија Страњина

наставник ТИО

(новембар, децембар и април)

Милош Мајсторовић

наставник информатике

Зборница (новембар, јануар, март, мај)

Биљана Мандинић

наставник физичког васпитања

Мома Ћургуз

наставник физичког васпитања

Кабинет наставника физичког васп.

Лазар Ристић

наставник верске

наставе

Зборница

Напомена: за наставнике који имају немају пуно радно време у нашој школи, наведено је у којим  месецима ће присуствовати послеподневном пријему родитеља.

Ученици у акцији "ЗАСАДИ ДРВО"

У петак, 29. новембра, ученици шестог разреда су са наставницом биологије, Јадранком Стојковић и наставником верске наставе, Лазарем Ристићем,  учествовали у акцији „ЗАСАДИ ДРВО". Акција је замишљена као почетак промене свести и враћања дуга планети, бар мало, бар за почетак. "Засади дрво" је интерес свих нас.

Реализацију акције „Засади дрво“ помогли су Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде, Управа за шуме, ЈП “Војводинашуме”, ЈП “Србијашуме”, Привредна комора Србије, покрет Горана Србије и Ботаничка башта. Нашем скромном пројекту помогла је градска управа јавно комунално предузеће „Зеленило Београд“ којима се захваљујемо на времену које су издвојили за нас и предивном дану који смо провели са њима .

17. новембра, у преко 30 градова широм Србије, засађено је више од  50.000 стабала. Сама акција означила је почетак јесење сезоне пошумљавања и била кулминација кампање која је почела почетком јула .

Пројекат који се реализује у ОШ "Војвода Радомир Путник" носи назив „ЗАСАДИ СВОЈЕ ДРВО“ а носиоци су ученици 6. разреда.

Циљ је био да покажемо да нам је стало и да смо спремни да устанемо и учинимо нешто по питању које је од суштинског значаја за квалитет живота свих нас. Сведоци смо свакодневног упозоравања од стране стручне јавности да нам квалитет ваздуха није на задовољавајућем нивоу, важно је да ученици разумеју да је ово начин на који може таква ситуација да се поправи, поред апела еколога да постојеће зелене површине треба чувати.

1   - следећа страна