1   - следећа страна

Недеља сећања и заједништва

Од 7-10. маја поводом Недеље сећања и заједништва организована је хуманитарна акција „Један пакетић-много љубави“ и уређење школског дворишта. Том приликом сакупљена је хуманитарна помоћ (основне животне намирнице и средства за хигијену) која је упућена Сигурној кући и Центру за заштиту одојчади, деце и омладине Звечанска.

Ученици трећег разреда са родитељима и учитељицама су 10. маја оплеменили школско двориште новим жардињерама које су са својим учитељицама oфарбали и посадили су цвеће.

У посети Народној библиотеци Србије

Ученици библиотечке секције посетили су Народну библиотеку Србије у оквиру активности поводом обележавања Дана школе, а затим су посетили Храм Светог Саве.

Дан планете Земље

Ученици 4/2 су у понедељак, 22. априла обележили Дан планете Земље пригодном радионицом „Обновљиви извори енергије“.

Амбијентална настава у Народном музеју

Ученици одељења 4/2 посетили су Народни музеј у среду, 3. априла. Уз стручно вођење кроз средњи век, проширили су и обогатили своје знање из значајног перида српске историје.

1   - следећа страна