1   - следећа страна

Школска слава

Школска слава, Свети Сава, је обележена сечењем колача у цркви Светог aрхангела Гаврила.

Свим ученицима и запосленима желимо срећну Школску славу!

Обележавање Школске славе

Поштовани  ученици и родитељи,

Обавештавамо вас да је у четвртак, 27. јануара школска слава Свети Сава. Због тренутне епидемиолошке ситуације није могуће да у просторијама школе обележимо овај важан дан за школу. Подсећамо вас да је то ненаставни дан.

Сечење славског колача ће бити 27.1.2022. године у храму Светог Архангела Гаврила у 10 часова.

Свим ученицима и запосленима желимо срећну славу!

ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА И РОДИТЕЉСКИ САСТАНЦИ

Поштовани родитељи,

Друго полугодиште шк. 2021/22. године почиње у понедељак, 24.1.2022. године, а ученици у првој седмици другог полугодишта долазе у школу по следећим сменама:

Пре подне:  V - VIII. разред; III разред; одељења целодневне наставе (1/1, 1/2, 2/1, 2/2) и 2/3.

После подне: IV разред и одељење 1/3.

Сви ученици I - IV разреда сваки дан долазе у школу.

УЧЕНИЦИ V-VIII РАЗРЕДА од 24.1.2022. године наставу похађају по другом, комбинованом моделу наставе – ученици долазе сваки други дан. Часови трају 45 минута.

ГРУПА А – понедељак, среда

ГРУПА Б – уторак, петак
Планирано је да ученици који нису у школи, у реалном времену прате наставу онлајн, путем образовне платформе.

Заказани родитељски састанци су одложени због неповољне епидемиолошке ситуације, а о накнадном датуму одржавања родитељи ће добити обавештење од одељењских старешина.

Управа школе

Молбе за упис првака ван територије школе

Поштовани родитељи будућих ђака првака,

Сви родитељи који желе да упишу своје дете у први разред у ОШ “Војвода Радомир Путник” а не живе на територији која припада школи, дужни су да поднесу молбу школи за упис до 1. фебруара 2022. године

Молба може бити предата лично или путем мејла (sekretarputnikputnik@sbb.rs;  osradomirputnik@sbb.rs; pedagog@sbb.rs)

Управа школе

Један пакетић - много љубави

Последње недеље првог полугодишта послати су пакетићи које су ученици сакупили током хуманитарне акције "Један пакетић-много љубави". Пакетићи су однети деци на болничком лечењу у Специјалној болници за церебралну парализу и развојну неурологију у Сокобањској улици, у болницу за дечије плућне болести - КБЦ "Др Драгиша Мишовић и у Црвени крст.

ХВАЛА СВИМ УЧЕНИЦИМА И РОДИТЕЉИМА КОЈИ СУ УЧЕСТВОВАЛИ У АКЦИЈИ!

1   - следећа страна