1   - следећа страна

У Београду, 20.6.2022. године

Ч Е С Т И Т А М О !!!

Пријемни за билингвалну наставу

Сатница одржавања пријемног испита за билингвално одељење

ОШ „Војвода Радомир Путник“

субота, 18.06.2022.

од 9:15 до 9:30- долазак кандидата у школу

од 9:30 до 9:45 - распоређивање кандидата по учионицама

од 9:45 до 9:55 -  додела шифара и давање упутстава која се односе на израду писменог дела испита

од 10 до 11:30– израда писменог дела испита

За писмени део испита ученик је у обавези да има ђачку књижицу, прибор за писање (обавезна је плава хемијска оловка) и може имати флашицу воде. Мобилне телефоне, личне ствари, ранчеве и јакне, кандидати не могу унети у учионицу у којој се полаже испит.

Резултати писменог дела испита као и распоред полагања усменог дела испита биће истакнути, на вратима школе најкасније до 20 часова.

Резултати испита су доступни искључиво под шифром.

недеља, 19.06.2022.

од 10 до 16 часова – усмени део испита

Ученици долазе на усмени део испита према распореду полагања који ће бити истакнут  у суботу 18.06. на вратима школе. Потребно је да ученик дође најмање 15 минута пре времена  предвиђеног за полагање усменог дела испита. Испиту кандидат приступа са ђачком књижицом, шифром са писменог дела испита и прибором за писање.

Резултати усменог дела испита биће истакнути на вратима школе најкасније 20.06.2022. у 20h.

понедељак, 20.06.2022.

Прелиминарни резултати пријемног испита за билингвално одељење биће истакнути на сајту школе 21.06.2022. године до 20 часова.

среда 22.06.2022. – жалбе

од 8 до 13 часова – родитељи имају право увида у тест и могућност подношења жалби.

Свој долазак родитељи морају најавити преко одељењског старешине.

четвртак 23.06.2022. – коначна ранг листа

до 15 часова – Објављивање коначне ранг листе ученика који су положили пријемни испит за билингвално одељење.

Директор школе:

Радослава Мраовић

Београд 16.06.2022. године

Сатницу за усмени део испита преузмите ОВДЕ.

Резултате писменог дела испита можете преузети ОВДЕ.

Резултате усменог дела испита можете преузети ОВДЕ.

ВИДЕО ПРЕЗЕНТАЦИЈА

Спортске игре младих

На Спортским играма младих, одржаним 11.6.2022. године, екипа дечака наше школе у футсалу је освојила 3. место а екипа девојчица 1. место.

Девојчице су се пласирале у други круг такмичења које ће бити одржано у Петровцу на Млави- 16.6.2022.

Честитамо спортским екипама и наставницима физичког васпитања на сјајном резултату а девојчицама желимо пуно среће у даљем такмичењу!

ЧИТАМ, ПА ШТА?

Четири ученика наше школе укључили су се у пројекат Библиотеке града Београда ,,Читам, па шта?''  Позив за ову акцију добили су ученици од 2-8. разреда основне школе. Деца су била у обавези да прочитају одређене књиге, разврстане према узрасту ученика. Пројекат се састојао из три круга такмичења и укупно пет књига које су ученици били у обавези да прочитају. Садржаје књига су  литерарно или ликовно приказали.

Наши ученици су постигли следеће резултате:

Јован Саиловић 2/1 пласирао се у први круг такмичења (школско такмичење);

Биљана Бурић 3/2 пласирала се у други круг такмичења (општинско такмичење);

Себастијан Лав Керај 2/1 и Реља Локас 3/2 пласирали су се у трећи круг такмичења ( градско такмичење).

У понедељак, 30.маја 2022. године одржано је свечано уручење награда и диплома у Римској дворани Библиотеке града Београда.

Том приликом, ученици су се дружили са писцем Урошем Петровићем.

1   - следећа страна