Термини наставника за комуникацију са родитељима ученика преко образовне платформе Microsoft Teams  

 

Наставник

Наставни предмет

Термин

Драгана Бобић

Српски језик

Понедељак, 10.00-10.45h

Јелена Палалић

Српски језик

Среда, 8.50-9.35h

Ивана Гарабиновић

Српски језик

Понедељак, 8.50-9.35h

Марина Боцић

Енглески језик

Уторак, 10.00-10.45h

Ана Петровић

Енглески језик

Среда, 10.50-11.35h

Тања Гњидић

Француски језик

Петак, 10.00-10.45h

Надежда Џогаз

Француски језик

Петак, 10.50-11.35h

Мија Пајантић

Историја

Среда, 11.15-12.00h

Милош Брун

Историја

Уторак, 10.50-11.35h

Јаворка Јаковљевић

Географија

Четвртак, 10.00-10.45h

Дуња Филиповић

Географија

Уторак, 12.35-13.20h

Дејана Гржетић

Биологија

Четвртак, 8.50-9.35h

Јадранка Стојковић

Биологија

Четвртак, 10.50-11.35h

Бојана Мишковић

Математика

Среда, 10.50-11.35h

Драгана Комарица

Математика

Уторак, 10.00-10.45h

Татјана Малиџа

Математика

Среда, 10.00-10.45h

Ана Босанац

Физика

Среда, 11.45-12.30h

Јелена Шипрага- Љевар

Хемија

Среда, 10.00-10.45h

Милош Мајсторовић

Информатика и рачунарство

Уторак, 8.50-9.35h

Александар Павловић

Техника и технологија

Среда, 13.30-14.15h

Нада Видаковић

Техника и технологија

Четвртак, 13.30-14.15h

Зоран Томљеновић

Ликовна култура

Понедељак, 8.50-9.35h

Светлана Секуловић

Ликовна култура

Среда, 10.00-10.45h

Лепа Петковић

Музичка култура

Среда, 10.50-11.35h

Мома Ћургуз

Физичко и здравствено васпитање

Понедељак, 10.50-11.35h

Биљана Мандинић

Физичко и здравствено васпитање

Уторак, 14.20-15.05h

Лазар Ристић

Верска настава

Петак, 10.50-11.35h

 

   

Отворена врата код наставника предметне наставе ОКТОБАР – прво полугодиште школске 2021/22. године

 

Уторак - 19.10.2021. година у 17,00 часова

Наставник

Наставни предмет

Кабинет

Јелена Палалић

Српски језик

Кабинет за српски језик (учионица 5/3)

Ивана Гарабиновић

Српски језик

Кабинет за математику 1 (учионица 7/1)

Дуња Филиповић

Географија

Кабинет за музичку културу (учионица 5/2)

Милош Брун

Историја

Кабинет за историју (учионица 8/2)

Дејана Гржетић

Биологија

Кабинет за биологију (учионица 7/2)

Нада Видаковић

Техника и технологија

Кабинет за енглески језик (учионица 5/1)

Александар Павловић

Техника и технологија

Кабинет за географију (учионица 6/2)

Тања Гњидић

Француски језик

Кабинет за француски језик (учионица 6/1)

Татјана Малиџа

Математика

Кабинет за математику 2 (учионица 8/3)

 

Среда - 20.10.2021. година у 17,00 часова

Наставник

Наставни предмет

Кабинет

Ана Босанац

Физика

Кабинет за физику /хемију (учионица 6/3)

Јелена Шипрага Љевар

Хемија

Лабораторија

Надежда Џогаз

Француски језик

Кабинет за веронауку

Марина Боцић

Енглески језик

Кабинет за ТИТ 1

Ана Петровић

Енглески језик

Кабинет за ТИТ 2 (учионица 7/3)

Лепа Петковић

Музичка култура

Кабинет биологију (учионица 7/2)

Зоран Томљеновић

Ликовна култура

Кабинет за за дигиталну наставу

Светлана Секуловић

Ликовна култура

Учионица у приземљу (учионица 8/1)

Мома Ћургуз

Физичко васпитање

Кабинет наставника физичког васпитања

 

 

Четвртак - 21.10.2021. година у 17,00 часова

Наставник

Наставни предмет

Кабинет

Драгна Бобић

Српски језик

Кабинет за српски језик (учионица 5/3)

Јаворка Јаковљевић

Географија

Кабинет за географију (учионица 6/2)

Мија Пајантић

Историја

Кабинет за историју (учионица 8/2)

Јадранка Стојковић

Биологија

Кабинет за француски језик (учионица 6/1)

Драгана Комарица

Математика

Кабинет за математику 1 (учионица 7/1)

Бојана Мишковић

Математика

Кабинет за математику 2 (учионица 8/3)

Биљана Мандинић

Физичко васпитање

Кабинет за музичку културу (учионица 5/2)

Милош Мајсторовић

Информатика и рачунарство

Кабинет за физику/хемију (учионица 6/3)

Лазар Ристић

Веронаука

Кабинет за енглески језик (учионица 5/1)