У школској 2017/18. години, наставници предметне наставе ће примати родитеље у периоду од 16. односно 17 часова у наведеним терминима:

 

  11. и 12. октобар

  15. и 16. новембар

  13. и 14. децембар

  17. и 18. јануар

  14. и 15. март

  18. и 19. април

  16. и 17. мај

 

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА НАСТАВНИКЕ ПРЕДМЕТНЕ НАСТАВЕ
ПОСЛЕ ПОДНЕ

 

среда

четвртак

Име и презиме наставника

Наставни предмет

Време

Место одржавања

Време

Место одржавања

Маја Дробњак Басалић

наставник српског језика

1600-1700

кабинет за српски језик

 

 

Драгана Бобић

наставник српског језика

 

 

1600-1700

кабинет за српски језик

Ивана Гарабиновић

наставник српског језика

1600-1700

кабинет за географију

 

 

Ана Ђурић

наставник енглеског језика

 

 

1600-1700

 

Марина Здравковић-Боцић

наставник енглеског језика

 

 

1700-1800

кабинет за енглески језик

Тања Гњидић

наставник француског језика

1600-1700

кабинет за француски језик

 

 

Надежда Џогаз

наставник француског језика

 

 

1700-1800 (14.12.)

кабинет за француски језик

Зоран Томљеновић

наставник ликовне културе

 

 

1700-1800
(16. 11, 18.1. и 19.4.)

зборница

Светлана Секуловић

наставник ликовне културе

1600-1700
(11. 10, 13.12 и 18.4.)

зборница

 

 

 

Лепа Петковић

 

наставник музичке културе

1600-1700

кабинет за музичку културу

 

 

Мија Пајантић

 

наставник историје

1600-1700

кабинет за историју

 

 

Горан Дујковић

наставник историје

 

 

 

1600-1700
(12. 10 и 19.4)

кабинет за историју

Јаворка Јаковљевић

 

наставник географије

 

 

 

1700-1800

кабинет за географију

Татјана Малиџа

наставник математике и информ. и рачунарства

 

 

1600-1700

кабинет за математику II

Радоје Бјелаковић

наставник математике

 

 

1600-1700

кабинет за математику I

Драгана Комарица

наставник математике и информатике и рачунарства

 

 

1600-1700

зборница

Дејана Гржетић

наставник биологије

1700-1800

 

кабинет за биологију

 

 

Јелена Шипрага-Љевар

наставник хемије

1600-1700

(11.10; 15.11; 14.3. и 18.4.)

кабинет за физику и хемију

 

 

Ана Босанац

наставник физике

 

1600-1700

 

 кабинет за физику и хемију

 

Александар Павловић

наставник ТИО

 

1600-1700

 

зборница

 

 

Нада Видаковић

наставник ТИО

 

 

 

1700-1800

кабинет за ТИО

Дарија Страњина

наставник ТИО

 

 

 

1600-1700

(16.11; 18.1 и 19.4.)

кабинет за ТИО

Милош Мајсторовић

наставник информатике

1700-1800

(15. 11, 17.1. и 18.4.)

 

зборница

 

 

Биљана Мандинић

наставник физичког васпитања

1600-1700

 

кабинет наставника физичког васпитања

 

 

Мома Ћургуз

наставник физичког васпитања

1600-1700

 

кабинет наставника физичког васпитања

 

 

Лазар Ристић

наставник верске наставе

 

 

1600-1700

зборница

 

 

 

Распоред отворених врата у преподневној смени код наставника предметне наставе

 

понедељак

уторак

среда

четвртак

петак

1.час

800-845

 

 

 

 

 

 

 

2. час

850-935

Лазар Ристић

Драгана Комарица

 

 

Јелена Шипрага Љевар

3. час

955-1040

Ивана Гарабиновић

Марина Здравковић Боцић
Јаворка Јаковљевић
Горан Дујковић

Милош Мајсторовић

 

Светлана Секуловић

4. час

1045-1130

Ана Ђурић
Драгана Бобић

Ана Босанац
Тања Гњидић
Марко Ивановић

 

 

 

5. час
1140-1225

Мија Пајантић Нада Видаковић
Александар Павловић

Радоје Бјелаковић

Надежда Џогаз
Татјана Малиџа

Лепа Петковић

Дејана Гржетић

Дарија Страњина

6. час

1230 -1315

Мома Ћургуз

Маја Дробњак Басалић

 

Зоран Томљеновић
Биљана Мандинић

 

7.час

1320 - 1405