Фондација „Центар за младе таленте“ и ове године организује КУРСЕВЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ и ПРОГРАМИРАЊА за основце (од петог разреда) и средњошколце.

Курсеви су БЕСПЛАТНИ, а посебних услова за пријаву (регистрацију) нема.

Курсеви које ученици могу да похађају и онлајн и офлајн су:

• МАТЕМАТАТИКА (ШЕСТ курсева за различите узрасте)
  • ПРОГРАМИРАЊЕ (СЕДАМ КУРСЕВА: Ц почетни, Ц напредни, Ц++, Ц#)

За онлајн праћење курсева неопходно је да ученици поседују ПЦ рачунар (са оперативним системом Windows 8 или новијим), звучнике и да имају приступ интернету. Почетак онлајн наставе  је планиран у другој половини октобра 2019. године о чему ће ученици који се пријаве накнадно бити обавештени имејлом. Рок за пријаву није ограничен.

Паралелно са онлајн наставом биће организовани и офлајн курсеви за једну групу ученика за сваки курс (20 ученика по курсу). Ученици који се определе за овај вид слушања наставе, а желе да упишу почетне курсеве (Ц основни А, Ц основни Б и Математика К1) полагаће тест из математике. Тестирање ће се обавити 05. 10. у 10 часова. Рок за пријављивање је 1.10.2019.

За више информација посетите веб-страну:  www.cmt.rs

Фондација „Центар за младе таленте“

Булевар Ослобођења 133/И

21000 Нови Сад