ЈКП "ГРАДСКА ЧИСТОЋА" је покренула акцију „РЕЦИКЛИРАЈ ЗА ЖИВОТ“. Циљ акције је да се кроз рециклабилне ресурсе дође до дела финансијских средстава за лечење малог Гаврила Ђурђевића.

Акција подразумева организовано прикупљање рециклабила током викенда. Наша школа се одазвала овој акцији, па је контејнер предвиђен за акцију постављен у двориште школе. Позивамо грађане да 22.5.2021. године прошетају до дворишта школе у термину од 8,00 до 16,00 часова и донесу сакупљени рециклабил. На тај начин омогућавамо свима да помогну, јер у овом случају отпад који никоме не треба представља донацију. ЈКП „Граска чистоћа“ би прикупљени рециклабил транспортовало, разврстало, премерило и потом откупило од породице Ђурђевић.

Ово је прилика за све суграђане да учествују у обезбеђивању дела новца који за малог Гаврила значи шансу за нормалан живот.

Позив наших ученика да се прикључите акцији погледајте ОВДЕ.