ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ

Обавештавамо  Вас да ће се упис деце у први разред основне школе, за школску 2019/2020. годину обавити у времену од  1. априла до 31. маја 2019. године.

У први разред се уписују деца рођена од  1.03.2012. до 28.2.2013.године. Упис се обавља код секретара школе, од 8,00 до 14,00 часова. Приликом уписа  секретар заказује тестирање детета код ПП службе.

За упис је потребно доставити следећа документа:

-          Извод из матичне књиге рођених ;

-          Потврдa о здравственом стању детета;

-          Уверење о завршеном припремном предшколском програму;

-          Пријавa адресе становања.

Напомена:

Родитељи имају могућност да поднесу захтев у Секретаријату школе, да Школа, у њихово име, електронским путем прибави извод из Матичне књиге рођених и доказ о пријави пребивалишта. Поред наведене могућности, родитељи могу да доставе ова документа Школи у папирној форми.

ОБЛИЦИ НАСТАВЕ У ШКОЛИ

ЦЕЛОДНЕВНА НАСТАВА ( 8 -16 h, дежурство учитеља до 16:45 h).

-          Настава се изводи од 8-16h  (садржи редовне часове, часове самосталног рада, слободно време – ручак и игру).

КЛАСИЧНА НАСТАВА – настава се изводи у две смене које се недељно мењају ( почиње од 8:00 h или од 13:20 h).