Секретаријат за спорт и омладину организује бесплатне спортско рекреативне садржаје и креативне радионице у школској 2017/2018. години, за ученике основних и средњих школа у Београду, које ће моћи да похађају током трајања летњег распуста.

Циљ бесплатних програма је да се сваком ученику без обзира на материјални статус омогући бављење спортом, стицање здравих животних навика и промена седелачког начина живота. Желимо да деца активно проводе слободно време у друштву вршњака и савладају нове вештине.

Бесплатне активности из области спорта за време летњег распуста преузмите ОВДЕ

Бесплатне активности, радионице за време летњег распуста преузмите ОВДЕ

Удружење ПРИЈАТЕЉИ ДЕЦЕ И ОМЛАДИНЕ САВСКОГ ВЕНЦА   организује,  бесплатне,  креативне  ликовне и вајарску радионица током летњег распуста''Креативност''. На радионице се могу пријавити ученици од V до  VIII разреда основних школа Савског венца.

Креативна ликовна радионица –иконопис, одржаће се у Кући Краља Петра I, ул. Васе Пелагића 40.

Потребно је да се пријавите, најкасније,  до  15.06.2018. године путем мејла kecmanman@gmail.com или путем телефона: 064-174-6710.  Распоред  радионица погледајте

ОВДЕ.