Завршни испит ученици полажу према следећој динамици:

Тест из српског језика:Среда, 15. јун у 9,00 часова

Тест из математике: Четвртак, 16. јун у 9,00 часова

Комбиновани тест: Петак, 17. јун у 9,00 часова

- 34 ученика полаже у холу на 1. спрату а 34 ученика у холу на 2. спрату школе. Проверите свој редни број и погледајте у којој просторији полажете (на огласној табли школе и код одељењских старешина).

- Дозвољени прибор за ученике: ЗА СРПСКИ језик и комбиновани тест – графитна и плава хемијска оловка, гумица, ЗА МАТЕМАТИКУ – графитна оловка, плава хемијска оловка, гумица, троугао, лењир и шестар.

-  Када ученик полаже завршни испит мора код себе имати оверену ђачку књижицу са залепљеном фотографијом и уписаним идентификационим бројем ученика.

- У просторији у којој полаже испит ученик седи на месту са редним бројем које одговара редном броју са Јединственог списка ученика.

-  Ученици обавезно треба да дођу у школу у 8:15 на кратак састанак са одељенским старешином пре него што буду распоређени у просторије где ће полагати завршни испит.

- Од личних ствари на испит се може унети само вода/освежавајући напитак, а све остале ствари обавезно се одлажу на посебно место током трајања испита.

КАЛЕНДАР ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА

УПУТСТВО ЗА УЧЕНИКЕ